30 kwietnia 2021

Sadzimy kwiaty i zioła, aby uratować serce SZYMONA!

Kochani!

Szymon Dudek mieszka w Chrząszczycach pod Opolem i jest radosnym półtorarocznym dzieckiem. Potrzebuje naszej pomocy! Ratunkiem dla chłopca jest operacja serca, którą podjęli się przeprowadzić lekarze w Boston Children’s Hospital. Koszt operacji i leczenia jest ogromny. Potrzebne jest 950 tys. zł!

Zapraszamy do akcji pomocy żłobki, przedszkola, domy seniora, parafie i każdego chętnego. A sprawa jest prosta…

Proponujemy, aby zasadzić w doniczkach cebulki kwiatów lub zioła, podlewać i pielęgnować aż wyrosną piękne rośliny, które później możemy sprzedać w naszych lokalnych środowiskach z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca lub po prostu bez okazji.

Wszystkich zainteresowanych pomocą Szymonowi prosimy o informacje: na numer telefonu 606 121 443 lub 506 571 885; przez FB żłobka Niedźwiadek lub żłobka RAZ, DWA, TRZY!; na e-mail Teresa@ciekawe-urodziny.opole.pl. Podajemy również, dla chętnych, link do zbiórki charytatywnej Szymon Dudek – zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl

Z naszej strony oferujemy pomoc w sprzedaży wyhodowanych przez Was roślinek. Wystarczy, że dostarczycie je do naszych placówek, a my zajmiemy się ich sprzedażą.