21 stycznia 2019

Światowy Dzień Chorego

Kochani!

W ostatnich dniach Seniorzy Rodów naszych żłobkowych dzieci otrzymali zaproszenie na Karnawałowy Bal. Ale… są też takie Babcie i Dziadkowie, o których nikt nie pamięta, których stan zdrowia wymaga specjalistycznej opieki. Wcale nie są gdzieś daleko, bo w Opolu- w Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym na ul. Wróblewskiego. Czeka tam 40 pacjentów, którym z Waszą- Dzieci, Rodziców i znajomych pomocą możemy sprawić trochę radości.

Co możemy zrobić?

1. Z Dziećmi przygotujemy laurki i upominki dla każdego Seniora.

2. Bardzo prosimy Was Rodzice, Dziadkowie, Przyjaciele, znajomi…- każdego kto chce i może- o przyniesienie i zostawienie już tradycyjnie w pudełku w szatni żłobku, rzeczy najpotrzebniejszych:

– środki higieniczne tj. żele pod prysznic, mydła w płynie, szampony, gąbki, mokre chusteczki, ręczniki papierowe itp.

 – środki pielęgnacyjne tj. żele przeciwodleżynowe, balsamy itp.

– soki małe z rurkami lub w butelce takie jak dla dzieci, Nutri drinki, Aktimele itp.

Chcielibyśmy zebrać, zapakować i dostarczyć dla każdego Pacjenta upominek do dnia 11 lutego br. z okazji Światowego Dnia Chorego. Nasze pudełko będzie więc czekać od najbliższego poniedziałku do 7 lutego.

Zachęćcie proszę także zaproszonych gości do włączenia się do naszej akcji z okazji Światowego Dnia Chorego. W trakcie naszych balów będzie także możliwość wrzucenia do skarbonki przysłowiowego „grosika”, za które zakupimy potrzebne rzeczy, aby nie fatygować naszych Seniorów do poszukiwań w sklepach.

Zapraszam serdecznie i bardzo dziękujemy tym, którzy już dołączyli do zbiórki. Za każdy dobry gest z Waszej strony serdecznie dziękujemy i prosimy o przekazanie informacji dalej, aby wszyscy chętni mogli do nas dołączyć!