2 listopada 2019

Szlachetna paczka- pomóżmy!

Chcielibyśmy pomóc bardzo dzielnej mamie, która z dwójką dzieci dostała mieszkanie socjalne i teraz trzeba je urządzić. W ramach bożonarodzeniowej „Szlachetnej paczki” zachęcamy do włączenia się do pomocy. Mama dwójki dzieci pracuje, a dzieci uczęszczają do żłobka i przedszkola. Samemu jednak trudno ogarnąć wszystkie potrzeby.

W szatni naszego żłobka- na jesiennym drzewie- zawisły liście, na których wypisane są potrzeby rodziny. Każdy, kto chciałby dołączyć może wybrać liść z tym, co może i chce ofiarować. Wybraną rzecz można zostawić w pudełku w szatni żłobka lub w biurze do końca listopada. Sprzęty mogą być używane- ale sprawne!

W szatni ustawiona jest również skarbonka, do której chętni mogą dołożyć przysłowiowy grosz. Być może uda się dokupić coś z potrzebnych urządzeń.

Bardzo gorąco zachęcamy do pomocy rodzinie i prosimy o rozesłanie tej wiadomości dalej, aby jak najwięcej osób do nas dołączyło.

Szczegóły dotyczące akcji są umieszczane na bieżąco na stronie Facebook-owej żłobka. Można również dzwonić w tej sprawie pod nr telefonu: 606 121 443.