25 marca 2020

Zmniejszamy opłaty w kwietniu br.

Szanowni Rodzice.

W tej trudnej sytuacji dla wszystkich- zarówno dla Was Rodziców jak i dla nas, jako właścicieli żłobka, analizując zapisy naszej umowy oraz wszystkie nasze zobowiązania, takie jak wynagrodzenia pracowników, ZUS, opłaty za czynsz, itp. podjęłyśmy decyzję o obniżeniu czesnego za miesiąc kwiecień w następujący sposób:

1.Zgodnie z zapisami naszej umowy za dni od 1 do 10.04 tj. 8 dni roboczych obniżamy czesne. 

2. Jak wyliczyć czesne: wysokość czesnego podzielić przez 21 (dni roboczych w kwietniu), wynik pomnożyć razy 8 i podzielić przez 2.

3. Osoby, które chcą, aby im wyliczyć opłatę doliczając wysokość opłaty za wyżywienie za marzec prosimy o kontakt na email podany na stronie www żłobka, lub na prywatny dyrektora żłobka: Teresa@ciekawe-urodziny.opole.pl, lub sms 606 121 443, lub na fb wiadomość prywatna. W wiadomości proszę podać wysokość kwoty, jaką do tej pory Państwo płacili oraz imię i nazwisko dziecka.

4. Wyliczona kwota będzie opłatą za dni od 1 do 10 kwietnia i na razie o takie wpłaty za kwiecień prosimy.

5. Ponieważ nie wiemy na dzień dzisiejszy jak potoczy się dalej sytuacja, czy będziemy pracować czy nie, czy otrzymamy jakieś dopłaty do czesnego, dlatego pozostałą należność będziemy wyliczać po 10 kwietnia.

Będziemy Państwa informować na bieżąco. Liczymy na zrozumienie.

W razie pytań prosimy o kontakt z dyrektorem żłobka- Panią Teresą Momot tel. 606 121 443

Z poważaniem

Właścicielki żłobka